AKCEPTUJĘ

Zbiórka prezentów świątecznych dla chorych dzieci

22 listopada 2019
logo placówki

Jak co roku zachęcamy dzieci wraz z rodzicami z naszego Przedszkola do włączenia się w zbiórce świątecznych prezentów na rzecz chorych dzieci z Fundacji „Przylądek Nadziei”. Wystarczy kupić grę planszową, klocki LEGO, bądź książkę dla dziecka chorego na raka i przekazać ją do skrzynki na prezenty, stojącej w korytarzu naszego Przedszkola. Akcja trwa do 16.12.2019. Wszystkim rodzicom z góry serdecznie dziękujemy.