Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Zbiórka prezentów świątecznych dla chorych dzieci

22 listopada 2019
logo placówki

 

 

 

Jak co roku zachęcamy dzieci wraz z rodzicami z naszego Przedszkola do włączenia się w zbiórce świątecznych prezentów na rzecz chorych dzieci z Fundacji „Przylądek Nadziei”. Wystarczy kupić grę planszową, klocki LEGO, bądź książkę dla dziecka chorego na raka i przekazać ją do skrzynki na prezenty, stojącej w korytarzu naszego Przedszkola. Akcja trwa do 16.12.2019. Wszystkim rodzicom z góry serdecznie dziękujemy.

plakat