Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Komunikat OOO w sprawie uruchomienia placówek przedszkolnych

6 maja 2020
logo placówki

W sprawie możliwości uruchomienia przedszkoli prowadzonych przez Fundację od dnia 6.05.2020r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ze względu na brak możliwości bezpiecznego i odpowiedzialnego otwarcia naszych przedszkoli od dnia 6 maja 2020 – pozostają one zamknięte.

Nasze przedszkola, stanowiąc uzupełnienie sieci placówek publicznych w danej miejscowości, będą dostosowywały termin otwarcia do przedszkoli samorządowych.

Kryterium podstawowym jest dla nas w tej kwestii uznany obiektywnie stopień gotowości i bezpieczeństwa sanitarnego panujący w danym regionie.

Proces przygotowania zarówno od strony technicznej jak i organizacyjnej rozpoczęliśmy niezwłocznie i mierzymy się obecnie z organizacją opublikowanych wytycznych sanitarnych,

tak by w chwili uznania otwarcia za bezpieczne, nasze przedszkola mogły przyjąć dzieci. O tej możliwości będziemy Państwa niezwłocznie informować.

z poważaniem,
Zarząd Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty