AKCEPTUJĘ

Konkursy, projekty i programy dydaktyczne

logo-3

Wszystkie przedszkolaki w tym roku mają okazję uczestniczyć w Autorskich Warsztatach Matematycznych Lego Education © „Matematyka dla Smyka”.

„Program „Matematyka dla Smyka” to cykl warsztatów konstrukcyjno – matematycznych podczas których rozwijamy myślenie przestrzenne i algebraiczne. To kreatywne zajęcia skierowane dla dzieci uczące praktycznego rozwiązywania matematycznych problemów, wytrwałości, dokładności i współpracy w grupie, a wszystko to dzięki wykorzystaniu uwielbianych przez dzieci klocków LEGO©.”

Zajęcia sfinansowane są z budżetu przedszkola.