Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym

15 lutego 2021
Szanowni rodzice,
W dniu 23.02.2021r. obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym. Z tej okazji w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę rzeczy dla wrocławskiego schroniska dla zwierząt. W związku z tym, jeśli zechcą Państwo wesprzeć naszą zbiórkę, prosimy o przynoszenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola.  W dniach 18-23.02.2021r. będzie wyznaczone miejsce, w którym prosimy o ich pozostawienie.
Schronisko poinformowało nas, że można przynosić:
-gazety papierowe (czarno-białe),
-środki czystości (środki do mycia wszelkiego typu),
-koce i ręczniki,
-obroże, smycze, kagańce,
-zabawki dla zwierząt (np. piłki, myszki dla kotów, szarpaki),
-drapaki dla kotów,
-przysmaki,
-warzywa, owoce i suchy chleb dla owiec, świni i kaczek
-karmy dla zwierząt.
Prosimy o przynoszenie karmy mokrej i suchej, zarówno dla psów, jak i kotów. Prosimy o zakup karmy ze średniej półki. Karmy najtańsze pochodzące z dyskontów nie są chętnie zjadane przez nasze zwierzaki. Nie mamy jednej firmy, której produkty preferujemy – ważne tylko, aby pożywienie było odżywcze i wartościowe dla zwierząt. Lepiej kupić kilogram dobrej jakości karmy, niż 10 kilogramów bezwartościowego pożywienia.
Z góry dziękujemy za wsparcie.