Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Zawieszenie pracy przedszkola 27.03- 09,.

25 marca 2021
logo placówki

Szanowni Państwo, w związku z dzisiejszą informacją przekazaną przez Ministra Zdrowia dt. zamknięcia placówek przedszkolnych oraz żłobków w dniach 27 marca – 9 kwietnia oraz zapewnieniem opieki wyłącznie dzieciom Rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych, przesyłam Oświadczenie dla Rodziców, którzy spełniają ww. kryteria oraz nie mają możliwości zapewnienia opieki dziecku w domu.

Podpisane przez obojga Rodziców oświadczenia, prosimy składać w sekretariacie do dnia jutrzejszego (piątek 26 marca) do godz. 12:00, lub przesłać skan na adres mailowy placówki. Bardzo prosimy o zabranie wszystkich rzeczy z szafek w piątek 26 marca.

Posiłki wszystkich dzieci, których Rodzice nie złożą oświadczenia – zostaną odgórnie odwołane na okres zamknięcia placówki.

Jednocześnie informujemy, że w dniach od poniedziałku 29.03.2021 r.  do piątku 09.04.2021 r. zawieszone zostają wszystkie zajęcia dodatkowe

 

Z poważaniem

Beata Kruszelnicka

Pobierz oświadczenie -> OŚWIADCZENIE 25-03-2021 — GULIWER